Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Online
rezervace

Blog

Datová
platforma

#578 ČSÚ: Stavební produkce v červenci reálně meziročně klesla o 2,7 %

7. října 2022 (18:00) - Stavebnictví - Regiony - Praha

Stavební produkce v červenci reálně meziročně klesla o 2,7 %, meziměsíčně byla nižší o 2,9 %. Produkce se v pozemním stavitelství meziročně snížila o 2,1 %, inženýrského stavitelství o 4,0 %. Vyplývá to z dat Českého statistického úřadu. „Stavební produkce v červenci po 15 měsících meziročně klesla, když se k nevýrazným výkonům v inženýrském stavitelství přidaly také pozemní stavby. S ohledem na poměrně nízkou základnu to není zcela uspokojivý výsledek. Také meziměsíčně jsme zaznamenali pokles v obou segmentech,“ říká vedoucí statistiky stavebnictví a bytové výstavby ČSÚ Petra Cuřínová.

Úřady v červenci vydaly 6 936 stavebních povolení, meziročně o 9,2 % méně. Orientační hodnota těchto staveb dosáhla 34,6 miliardy Kč, klesla o 61 %. „Orientační hodnota klesla vlivem nové výstavby inženýrských staveb, kde loni v červenci vzrostla více než trojnásobně zásluhou vydání stavebního povolení na výstavbu metra trasy D. Po odečtení miliardových staveb se jedná o desetinový pokles,“ vysvětluje Drahomíra Dušková z oddělení statistiky stavebnictví ČSÚ.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!