Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#579 ČSÚ: Průměrná hrubá mzda ve stavebnictví vzrostla meziročně o 7,6 %

10. října 2022 (17:00) - Stavebnictví - Regiony - Praha

Průměrný počet zaměstnanců ve stavebnictví se podle Českého statistického úřadu meziročně zvýšil o 0,1 %. Průměrná hrubá měsíční nominální mzda vzrostla o 7,6 %. Počet zahájených bytů meziročně klesl o 28,6 % a dosáhl 2 726. Počet dokončených bytů klesl o 6,0 % a činil 2 755 bytů.

Stavební produkce podle údajů Eurostatu v červnu 2022 v EU27 meziročně vzrostla o 0,6 %. Pozemní stavitelství se zvýšilo o 0,8 % a inženýrské stavitelství o 0,1 %.

"Stavebnictví se bude dál potýkat s mimořádným růstem cen materiálů. Proti většímu růstu stavebnictví půjde také zdražení hypoték kvůli zvyšování sazeb České národní banky. Alespoň trochu dobrou zprávou je, že s ohledem na ekonomické zpomalení by stavební firmy mohly sehnat dříve téměř nedostupnou pracovní sílu. Hlavně díky povedenému začátku roku podle nás v roce 2022 stavebnictví poroste o 2–4 %," míní analytik Next Finance Jiří Cihlář.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!