Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#584 Počet secondhandových bytů v pražské nabídce vzrostl mezikvartálně o 29 %

28. října 2022 (17:00) - Praha - Secondhandy

Počet secondhandových bytů v pražské nabídce vzrostl mezikvartálně o 29 % na 6 000 bytů. Meziročně jde o 59% nárůst. Vyplývá to z analýzy společností Trigema a Flat Zone.

Nabízená průměrná cena bytů na sekundárním trhu již druhé období mírně klesala, aby ve 3Q činila 125 442 Kč/m2, což představuje mezikvartální pokles o -1,9 %. Meziročně jsou ale ceny stále o 1,8 % vyšší. V absolutních číslech poklesly ceny nabízeného secondhandového bytu o téměř 0,5 mil. Kč. Zároveň rostl rozdíl mezi cenami novostaveb a starších bytů, který se aktuálně drží na 22 %.

Nabídka a průměrné ceny za m2 dostupných secondhandových bytů v Praze (2016-2022)

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!