Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#585 Nabídka bytů určených k dlouhodobým nájmům se v Praze mezikvartálně zvýšila o 12 %

31. října 2022 (17:00) - Praha - Nájmy

Nabídka bytů určených k dlouhodobým nájmům se mezikvartálně zvýšila o 12 % na 5 900 bytů. Meziročně je však počet nájemních bytů stále o 29 % nižší. I přes nárůst nabídky docházelo ve 3Q k růstu ceny jednotkového nájmu, a to na 375 Kč/měsíc/m2.Oproti 2Q 2022 jde o nárůst o 4 % meziročně pak o 14 %. Vyplývá to ze společné analýzy společností Trigema a Flat Zone.

Jednotková cena institucionální nabídky nájemních bytů vzrostla mezikvartálně o 10 % na 583 Kč/měsíc/m2 a ve třetím čtvrtletí se navyšoval také trh krátkodobých nájmů, kdy současné hodnoty se vrací k hodnotám za 4Q 2021 (6 600 bytů).

Nabídka dostupných bytů k nájmu v Praze (2016-2022)

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!