Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#45 Začala platit přísnější doporučení ČNB pro poskytování hypoték

1. listopadu 2018 (00:00)

Od 1. října 2018 začala platit přísnější doporučení ČNB pro poskytování hypoték. Odhadujeme další nezanedbatelné negativní ovlivnění poptávky.

Třetí kvartál roku 2018 byl charakteristický sníženým objemem prodejů, což mohlo být dáno pravděpodobně očekávaným zpřísněním podmínek pro poskytování hypotečních úvěrů, který vstoupilo v platnost 1. října, ale i letním obdobím, kdy bývají prodeje často na nižší úrovni.

V celkovém kontextu se bytový trh nevyvíjí žádoucím způsobem. To zájemcům o bydlení komplikuje výběr nemovitosti a developerům vlastní činnost. Stát a samospráva proklamují, že se pokouší do budoucnosti povolovací proces zjednodušit, v konkrétní rovině to však nemá zatím příliš výrazný a plošnější dopad.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!