Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#592 Mezikvartální cena nově nabízených nových bytů ve 3Q stoupla o více než 11 %

21. prosince 2022 (18:00) - Regiony - Praha - Nové byty

Nabídkové ceny nových projektů ve 3Q 2022 (tedy u bytů, které byly uvedeny na trh právě ve 3Q 2022) mezikvartálně rostly o 11,21 %. Vyplývá to z analýzy společnosti Flat Zone. Tento efekt je dán zejména faktem, že v tomto kvartále bylo na trh uvedeno několik projektů z luxusního segmentu a také projekty blízko centru města. Meziročně cena nově zahajovaných prodejů stoupla o 5 %.

Akcelerace nových nabídkových cen má vliv i na růst celkové tržní ceny. Příliv nových bytů tvoří nezanedbatelnou část zásoby na trhu. Ve 3Q 2022 se na trh dostalo okolo 8 % (370) čerstvých bytů.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!