Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Online
rezervace

Blog

Datová
platforma

#594 Nejbohatší nabídka secondhandových bytů byla ve 3Q na Praze 5

25. prosince 2022 (17:00) - Praha - Secondhandy

Nejbohatší nabídka secondhandových bytů byla ve 3Q na Praze 5, těsně ji následovala Praha 6. Nejvíce nových secondhandových bytů přibylo na Praze 2, 6 a 7. Výrazný pokles nabídky nastal na Praze 1, 4 a 8. Vyplývá to z dat analytické společnosti Flat Zone.

Plošná průměrná cena bytu k sekundárnímu prodeji v Praze činila ve 3Q více než 8,6 mil. Kč. Oproti minulému kvartálu tak klesla o více než půl milionu. Kromě Prahy 1, kde byl i ve třetím čtvrtletí extrémně vysoký cenový průměr bytů, byly nejdražší byty stále v Praze 3 a 8, kde průměrná cena přesahuje 10 mil. Kč. Největší pokles nabídkové ceny za m2 nastal na Praze 5 - ceny klesly o v průměru o celých 10 %. V ostatních částech Prahy se pokles pohyboval od 2,5 % (Praha 10) do 7,2 % (Praha 7).

Nabídka dostupných bytů k sekundárnímu prodeji v Praze (3Q 2022)

Nejnižší ceny jsou dlouhodobě v městských obvodech Praha 4, 9 a 10, což potvrdil i aktuální kvartál. Zde je stále průměrná jednotková cena nabízených bytů lehce pod 120 000 Kč/m2. Nižší cena je dána kvalitativně nižším standardem nabídky, zejména z důvodu vysokého počtu bytů v panelové zástavbě.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!