Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Online
rezervace

Blog

Datová
platforma

#595 Největším trhem nabídky nájmů byla ve třetím kvartále Praha 1

26. prosince 2022 (16:00) - Praha - Nájmy

Největším trhem nabídky nájmů byla ve třetím kvartále Praha 1, kde se nacházelo přes 15 % nabízených nájemních bytů (912 jednotek). Dalšími nabídkově důležitými a zároveň vyrovnanými lokalitami byly Praha 2 a Praha 4 a 5. Dohromady tyto městské obvody čítaly 53 % celkové pražské nabídky. Vyplývá to z dat analytické společnosti Flat Zone.

Největší skok v poklesu nabídek byl v Praze 2 (-11,3 %). K největšímu nárůstu nabídky došlo ve 3Q na Praze 8 (+14,1 %). Nejdražší byty k pronájmu zůstávaly stále v centru Prahy, kde bylo možné si pronajmout byt za 450 Kč/m2 a bylo nutné počítat s tím, že celková cena měsíčního nájmu se vyšplhá ke 42 000 Kč. Nejlevnější lokací zůstávala i ve třetím čtvrtletí stále Praha 9, kde bylo možné byt pronajmout v průměru za 16 636 Kč (337 Kč/m2). Nejnižší nájem za m2 byl na Praze 4 (321 Kč/m2).

Nabídka dostupných bytů k nájmu v Praze (3Q  2022)

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!