Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Online
rezervace

Blog

Datová
platforma

#596 V regionech se ve 3Q 2022 prodalo o 40 % jednotek méně než v předchozím kvartále

27. prosince 2022 (15:00) - Regiony - Nové byty

V regionech se ve 3. kvartále roku 2022 prodalo o 40 % jednotek novostaveb méně než v předchozím kvartále. Celkem se za 3. kvartál v regionech prodalo 841 bytů, předchozí kvartál to bylo 1 465 nových bytů. Nabídka novostaveb naopak vzrostla o 1 200 jednotek, tj. +18 % oproti 2. kvartálu roku 2022. Vyplývá to z analýzy společnosti Flat Zone.

Ceny dostupných bytů za metr čtvereční se mezikvartálně snížily (-2,2 %). Dominantními trhy s nabídkou nad 1 000 bytů jsou Středočeský a Jihomoravský kraj, ostatní regiony mají nabídku v rozmezí 200 až 500 bytů. V poptávce dominovaly regiony Jihomoravský a Středočeský kraj, následované krajem Plzeňským.

Nabídka dostupných nových bytů v regionech ČR (3Q 2022)

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!