Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Online
rezervace

Blog

Datová
platforma

#597 Cena nových bytů za metr čtvereční v regionech spadla ve 3Q zpět pod hranici 100 000 Kč

28. prosince 2022 (17:00) - Regiony - Nové byty

Ve 3. kvartále tohoto roku došlo k poklesu nabídkových cen nových bytů v regionech. Celkově cena za m2 spadla zpět pod hranici 100 000 Kč a klesla o více než 3 %. U prodejů však cena stagnovala - byl zaznamenán její nepatrný nárůst o 0,2 %. Vyplývá to z analýzy společnosti Flat Zone.

Vývoj nabídkových cen po jednotlivých regionech je nejednoznačný - šlo jak o poklesy, tak o nárůsty. Největší nárůst cen nastal v kraji Karlovarském (+7,7 %), největší pokles pak v kraji Libereckém (+6,8 %). Cena secondhandů v regionech klesala plošně. Pokles se pohyboval v rozmezí o -0,35 % (Jihočeský kraj) do 7,6 % (Karlovarský kraj). Nejnižší cena secondhandů zůstává v Ústeckém a Moravskoslezském kraji, nejdráže je pak z pohledu regionů na Jižní Moravě.

Průměrné ceny za m² dostupných a prodaných bytů v regionech ČR (3Q 2022)

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!