Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#599 Nabídka nájemních bytů v regionech ve 3Q vzrostla o 12 %

30. prosince 2022 (17:00) - Regiony - Nájmy

Nabídka na nájemním trhu v regionech vzrostla ve třetím kvartále letošního roku o 12 %. Velikostí trhů nadále dominovaly regiony Ústecký, Moravskoslezský, Jihomoravský a Olomoucký s nabídkou přesahující 1 200 nájemních bytů. Cena nájmu v regionech vzrostla pouze nepatrně o korunu na 217 Kč za m2.

Jak vyplývá z dat analytické společnosti Flat Zone, na lokální úrovni byly nejdražší nájmy logicky v okolí Brna a Prahy. Nejnižší pochopitelně v Ústeckém, Moravskoslezském a Karlovarském kraji.

Nabídka dostupných dlouhodobých nájmů v regionech ČR (3Q 2022)

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!