Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#605 CBRE: V prvních třech čtvrtletích roku 2022 bylo nově pronajato 1,2 milionu m2 průmyslových a logistických prostor

16. ledna 2023 (16:00) - Statistiky - Regiony - Praha

V prvních třech čtvrtletích roku 2022 bylo nově pronajato 1,2 milionu m2 průmyslových a logistických prostor, což je historicky nejlepší výsledek. Vyplývá to z analýzy společnosti CBRE. S takto vysokou poptávkou a rekordně nízkou mírou neobsazenosti, která se ve 3. čtvrtletí 2022 pohybovala pod hranicí 1 %, pokračuje tlak na růst prémiového nájemného.

K 3. čtvrtletí 2022 bylo ve výstavbě téměř 1,16 milionu m2 průmyslových a logistických prostor, přičemž do konce roku mělo být dokončeno kolem 342 000 m2.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!