Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#608 BNP Paribas Real Estate: Nejvyšší měsíční nájem pro špičkové kanceláře v Praze činil na konci roku 2022 až 28 eur/m2

23. ledna 2023 (16:00) - Praha - Nájmy

Nejvyšší dosahované nájemné pro špičkové kanceláře v Praze činilo na konci roku 2022 až 28 eur/m2/měsíc. Vyplývá to z prognózy společnosti BNP Paribas Real Estate. Podle ní by se měla výnosová míra pro prémiové kanceláře v Evropě letos zvýšit o průměrných 30 bazických bodů, přičemž nárůst je očekáván na všech trzích.

Poptávka nájemců nadále přetrvává i navzdory zhoršující se ekonomické situaci, i když další měsíce roku 2023 budou výzvou pro řadu nájemců, a to zejména vzhledem ke kumulativně stoupajícím nákladům na provoz. Očekává se výrazný nárůst jak poplatků za služby, tak cen energií, které výrazně ovlivní celkové náklady nájemců kancelářských ploch.

Podle Paribas Real Estate lze předpokládat, že na českém trhu v roce 2023 přibude podpronájmů nadbytečných prostor a také přejednání stávajících smluv v porovnání s množstvím nových pronájmů a relokací, které se nyní nájemcům velmi výrazně prodražují.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!