Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#48 Proces schvalování nových projektů vyžaduje 70 razítek

1. listopadu 2018 (00:00)

Současný proces schvalování nových projektů je neskutečně zdlouhavý a komplikovaný. Jen v rámci územního řízení potřebujeme více než 70 razítek!

Česko z hlediska získání stavebního povolení patří ke třetině nejhorších, je totiž až na 156. místě. Snazší než v Česku je vyřídit povolení například v Iráku, Rwandě nebo Kosovu. Nedávno zveřejněná analýza Centra ekonomických a tržních analýz (CETA) navíc uvádí, že důvodem růstu cen bytů v Praze je především velká byrokracie, kterou musí developeři zvládnout během povolování nové výstavby. Pokud se podle tohoto Sdružení tempo povolování bytů nezrychlí, bude v roce 2030 chybět v metropoli minimálně 50 tisíc bytů. Kvůli pomalému povolování se projekty investorům logicky také prodražují, protože platí odborníky, kteří se jejich přípravou musí zabývat

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!