Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#613 Nabídkové ceny nových projektů ve 4Q 2022 mezikvartálně rostly o 1,9 %

8. února 2023 (15:30) - Praha - Nové byty

Nabídkové ceny nových projektů ve 4Q 2022 (tedy bytů, které byly uvedeny na trh právě ve 4Q 2022) mezikvartálně rostly o 1,9 %. Objemově se na trh uvedlo 862 nových bytů, což je nejvíce za poslední rok a 17 % z celkové nabídky. Vyplývá to z analýzy společnosti Flat Zone. Ceny bytů v nově uvedených projektech činily průměrně 170 511 Kč, což je o 10 % víc než celková tržní cena.

Do růstu cen se promítly zejména vstupní náklady, proto v tomto segmentu trhu a při současné inflaci nelze nejspíš čekat zastavení zdražování.

Flatzone - Vývoj průměrné ceny za m2 nově zahajovaných prodejů v Praze 2017–2022

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!