Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#614 Nejvíce nových bytů ve 4Q 2022 bytů bylo na Praze 9

10. února 2023 (17:00) - Praha - Nové byty

Nejvíce nových bytů nabídla v posledním čtvrtletí loňského roku Praha 9, kde je velký počet brownfieldů a rozvojových ploch. Nejméně bytů v nabídce bylo v centru – na Praze 1 a 2, kde je dostupnost stavebních pozemků velmi nízká, a nabízejí se zde tedy zejména projekty, které spočívají v rekonstrukci stávajících budov. Vyplývá to z analýzy společnosti Flat Zone.

Omezená nabídka a atraktivita lokality způsobily, že na Praze 1 a 2 bylo zároveň nové bydlení nejdražší – na Praze 1 se byty ve 4Q 2022 v průměru nabízely za 213 000 Kč za metr. Nejlevněji bylo naopak na zmíněné Praze 9, kde se koncentrovala nabídka trhu. Praha 9 pak vedla i z hlediska prodejů – prodalo se zde 131 jednotek. O pouhých 5 bytů méně se prodalo na sousední Praze 10. Tyto oblasti byly zároveň nejlevnější – v průměru se prodávalo za 136, respektive 137 000 Kč za metr. Nejméně bytů se naopak ve 4Q 2022 prodalo v centru – pouhý jeden byt na Praze 1 a 10 bytů na Praze 2.

Nabídka nových bytů v Praze (4Q 2022)

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!