Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#619 Cena nájmů v regionech se ve 4Q 2022 plošně zvýšila o 2 Kč

22. února 2023 (15:00) - Regiony - Nájmy

Cena nájmů v regionech se v posledním čtvrtletí plošně zvýšila o dvě koruny na průměrných 219 Kč za metr čtvereční měsíčně. Nabídka bytů na nájemním trhu v regionech vzrostla ve 4Q 2022 o 5 %. V tomto segmentu byly největšími trhy kraje Olomoucký a Moravskoslezský. Druhý z krajů měl společně s Ústeckým krajem nejlevnější nájemní byty. Nejdražší nájmy byly naopak v kraji Jihomoravském kraji, kde se nájemné blížilo hranici 300 Kč za metr.

Nabídka dostupných dlouhodobých nájmů v regionech ČR (4Q 2022)

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!