Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#53 Prodaných bytů bylo v segmentu 100+ 26 procent

1. prosince 2018 (00:00)

Prodaných bytů v segmentu 100+ bylo ve 3Q 2018 v Praze 26 %. Meziročně se tato skupina zvětšila o 53 %, nicméně oproti předchozímu kvartálu došlo k jejímu zmenšení.

Vývoj cenových segmentů prodaných bytů v Praze 2015 - 2018 (detailní pohled)

Okolo tří čtvrtin všech prodaných bytů je dražších než 80 000 korun na m2. Ve třetím čtvrtletí sice mírně poklesl podíl bytů, které stojí 90 000 a více korun na m2, přesto lze obecně říci, že v čase posilují zejména ty nejdražší cenové segmenty. Otázkou jen zůstává, do jaké výše budou zájemci o nové bydlení ochotni kupovat takové byty v masivnějším měřítku. V současnosti již prémiové bydlení nabízí na trhu valná většina aktivních developerů, záleží přitom na poptávce, jak na to bude reagovat i v dalším období.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!