Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#54 Nejvíce rostl segment prodejů mezi 80 a 90 tisíci za metr

1. prosince 2018 (00:00)

Největší relativní nárůst prodejů jsme v Praze ve 3Q 2018 zaznamenali u cenového segmentu 80 - 90 000 Kč s DPH/m2.

Vývoj cenových segmentů prodaných bytů v Praze 2015 - 2019 (detailní pohled)

Podíl cenového segmentu 80 – 90 000 korun na m2 znamená nejspíše, že se poptávající do značné míry soustředili na aktuálně střední kategorii prodávaných bytů a řada z nich už není ochotna investovat do bydlení, které je vyšších cenových relacích. To je bezpochyby varovný signál zejména pro další období. To může způsobit mimo jiné i částečný přeliv zájmu směrem k secondhandovému či nájemnímu bydlení.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!