Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
novinky

Realitní
fakta

Realitní
analýzy

Slovník
pojmů

Odhad
ceny

Datová
platforma

Přihlášení do uživatelského profilu Flat Zone

Uživatelský profil pro správu Flat Zone

Flat Zone se vám stane věrným real přítelem
a bude vždy k dispozici při poskytování
nejkomplexnějších informací o českém realitním trhu.

Zaregistrujte se

Heslo musí obsahovat nejméně 8 znaků a alespoň jedno malé písmeno, jedno velké písmeno a jednu číslici.

Přihlášením k účtu vyjadřujete souhlas se Zásadami pro ochranu osobních údajů a Podmínkami použití společnosti FLAT ZONE s.r.o.

Už máte svůj uživatelský profil?

FUNKCI HLÍDACÍHO PSA NYNÍ VYVÍJÍME,
CHCETE ZNÁT PŘESNÝ TERMÍN SPUŠTĚNÍ?

Přihlašte se k odběru
našeho newsletteru

Podmínky zpracování dat podle GDPR a reklamní obchodní sdělení.

Zanechte nám vzkaz

 
 

#55 Nabídka bytů sekundárního trhu poklesla o 10 procent

1. prosince 2018 (00:00)

V nabídkách sekundárních zdrojů (realitní servery) bylo na konci 3Q 2018 v Praze necelých 13 000 bytů. Oproti 2Q se nabídka zmenšila o 1 500 bytů (- 10 %), oproti 1Q jde o pokles dokonce v počtu 2 500 (- 16 %).

Zejména počet starších bytů se v Praze v posledních čtvrtletích snižuje. Ve třetím čtvrtletí tohoto roku bylo v nabídkách již jen 5 522 jednotek. Nejvíce z toho bylo v páté (1132) a čtvrté (975) městské části, nejméně naopak v Praze 7 (192) a Praze 1 (218).

V případě nájemního bydlení bylo v nabídkách třetím čtvrtletí 7 420 bytů, tedy o zhruba pětinu méně než v předchozím kvartálu. Největší nabídka dostupných pronajímaných bytů byla v Praze 5, což představuje změnu oproti předchozím čtvrtletím, kdy se jednalo o Prahu 4. Na druhé straně nejmenší podíl připadl stejně jako v předchozích měsících na sedmou městskou část, kde bylo v nabídce jen okolo 390, tedy o 60 více než ve druhém čtvrtletí.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!