Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Online
rezervace

Blog

Datová
platforma

#632 MMR: Novela nového stavebního zákona bude plně účinná od července 2024

14. dubna 2023 (16:00) - Stavebnictví - Regiony - Praha

Nový stavební zákon má definitivní podobu, na které se shodli vládní poslanci s opozicí. Vyplývá to z vyjádření Ministerstva pro místní rozvoj. Podle novely, která mění zákon prosazený v roce 2021 tehdejší ministryní pro místní rozvoj Klárou Dostálovou, zůstanou stavební úřady ve městech a obcích a pro zvláštní typy staveb vznikne Dopravní a energetický stavební úřad.

K digitalizaci stavebního řízení má dojít na počátku roku 2024. Novela má být plně účinná od července 2024. Pro vyhrazené stavby, například dálnice nebo elektrárny, bude účinná už 1. ledna 2024.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!