Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#652 JLL: Nabídka flexibilních kanceláří se letos i příští rok rozroste

9. června 2023 (18:00) - Regiony - Praha

S ústupem protipandemických opatření výrazně vzrostl zájem o coworkingové i servisované kanceláře a rok 2022 tento zájem potvrdil. Vyplývá to z analýzy společnosti JLL. V některých případech poptávka dokonce předčila předcovidové období. I díky tomu se letos a v příštím roce nabídka flexibilních kanceláří, která aktuálně činí přes 133 000 m2, nepochybně rozroste. Expanze se navíc už netýká jen Prahy a Brna, ale je patrná i v dalších městech. Podle nejvýznamnějších hráčů na trhu flexibilních kanceláří poslední měsíce ukazují na stabilizaci a postupný růst tohoto segmentu.

Mezi klienty se objevují nové firmy, nezřídka větší korporace, které jsou s ohledem na délku nájmu i velikost pronajímaných ploch pro řadu operátorů důležitým zdrojem příjmů.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!