Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#658 Největší podíl bytů k pronájmu v 1Q 2023 měla Praha 5 s více něž 16 %

10. července 2023 (16:00) - Praha - Nájmy

Největší podíl nabízených bytů k pronájmu měla v prvním čtvrtletí s více než 16 % Praha 5. Dále je trh relativně rovnoměrně rozdělen mezi jednotlivé městské obvody. Nejmenší podíl nabízených bytů se 4 % se nabízí na Praze 7).

Nejdražší nájmy jsou dlouhodobě na Praze 1, v prvním kvartálu byly v průměru vyšší než 500 Kč/m2 měsíčně. Hned v závěsu byly za téměř 480 Kč měsíčně byty k pronájmu na Praze 2, hranici 400 Kč/m2 pak překonávala ještě Praha 3. V pátém pražském obvodu byly průměrné nájmy těsně pod 400 Kč/m2.

Flatzone - Nabídka dostupných bytů k nájmu v Praze (1Q 2023)

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!