Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#660 S nabídkou nových bytů v 1Q 2023 dominovala Praha 9

17. července 2023 (17:00) - Praha - Nové byty

Rozdělení dle lokalit se v čase příliš nemění a zůstává dlouhodobě podobné. Dominuje Praha 9, konkrétně v prvním čtvrtletí s podílem více než 26 %. Koncentruje se zde velké množství brownfieldů, které prochází revitalizacemi, ve velké míře právě směrem do výstavby vícera developerských projektů.

Následuje Praha 5. Nejméně bytů naopak nabízí Praha 1, kde se aktuálně nabízejí výhradně projekty rekonstrukcí historických budov.

Nabídka nových bytů v Praze (1Q 2023)

Relativní čísla nabídky jsou potom reflektována právě v průměrných cenových hladinách, kdy nejdražší je Praha 1 a nejlevnější naopak Praha 9. Průměrná cena nabízeného bytu zde i tak přesahovala 141 000 Kč/m2.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!