Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Online
rezervace

Blog

Datová
platforma

#665 Ve 2Q 2023 došlo k mírnému poklesu cen, jak u nabídky, tak u prodejů nových bytů

4. září 2023 (16:00) - Praha - Nové byty

Růst nabídkových cen od počátku roku 2022 kulminuje. Ve druhém čtvrtletí jsme zaznamenali mírný pokles (-2,2 %). Tento pokles je způsoben zejména novými projekty, které byly v tomto období nově na trhu. Mezikvartálně se ceny snížily o 3 407 Kč/m2. Meziročně došlo k poklesu cen o 0,3 %. Vyplývá to ze společné analýzy společností Trigema, Skanska a Central Group.

Podobný vývoj je viditelný i u cen prodaných bytů, které také od počátku roku 2023 mírně klesají. Za uplynulý kvartál pokles činil 1 116 Kč/m2. Meziročně však cena prodaných bytů ještě stále roste (+3,5 %).

Vývoj průměrné ceny za m2 nových bytů v Praze 2012-2023

Velmi zajímavým jevem je přiblížení obou ukazatelů na historické minimum, které činí 750 Kč/m2 (+0,5 %).

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!