Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#666 Celkové ceny nájmů překonaly hranici 400 Kč za metr čtvereční

6. září 2023 (15:00) - Praha - Nájmy

Nabídka i ceny nájmů stále rostou. Na nájemní trh vytváří tlak zejména nedostupnost hypotečních úvěrů. Nabídku zvyšují institucionální investoři vyplývá z analýzy společností Trigema a Flat Zone.

Poslední rok se nabídka nájemních bytů stabilně drží okolo 5 500 dostupných bytů. Ještě před třemi lety jich však bylo v nabídce i třikrát tolik.

Vývoj nabídky a ceny dostupných bytů k nájmu v Praze (2016–2023)

Celkové ceny nájmů překonaly hranici 400 Kč/m2. Celkový nájem pak atakuje v průměru hranici 30 000 Kč měsíčně. Medián nájmů je však o dost níž - aktuálně 22 500 Kč za měsíc. Meziročně jsou celkové nájmy o 4 % vyšší.

Nabídka dostupných bytů k nájmu v Praze (2016–2023)

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!