Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Online
rezervace

Blog

Datová
platforma

#668 Nabídka secondhandových bytů v Praze ve 2Q meziročně klesla mezikvartálně o 2,4 %

11. září 2023 (16:00) - Praha - Secondhandy

Z analýzy společností Trigema a Flat Zone vyplývá, že nabídka secondhandových bytů ve 2. kvartálu meziročně klesla o necelé 1 %, mezikvartálně o 2,4 % (122 jednotek). U cen došlo k 2,5% poklesu. Absolutní cena staršího bytu přestala klesat a vrátila se přibližně na svou hodnotu ze třetího kvartálu roku 2022.

Ceny za metr čtvereční také znovu začínají růst, jednoznačný trend ale ukážou až následující období.

Nabídka a průměrné ceny za m² dostupných secondhandových bytů v Praze (2016–2023)

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!