Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#669 V regionech poptávka po nových bytech mezikvartálně klesla o 17 % a činila 1 136 bytů

13. září 2023 (16:00) - Regiony - Nové byty

V regionech poptávka mezikvartálně klesla o 17 % a činila 1 136 bytů. Oproti tomu nabídka stoupá, aktuálně tempem 7 % za kvartál. Vyplývá ze společné analýzy společností Trigema a Flat Zone.

U nabídek i poptávek cena stagnovala (růst o 0,6 % a 0,5 %). Vývoj se však liší dle kraje.Největšími regionálními trhy jsou tradičně Jihomoravský a Středočeský kraj, kde se za půl roku prodalo přes 500 bytů. Dalšími významnějšími regiony jsou Plzeňský a Olomoucký kraj.

Nabídka dostupných nových bytů v regionech ČR (2Q 2023)

V meziročním srovnání poptávka klesla o 23 %, oproti tomu nabídka naopak výrazně stoupla - celkově o 48 %. Nejvíce v královéhradeckém kraji (nárůst o 35 %).

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!