Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Online
rezervace

Blog

Datová
platforma

#670 V regionech došlo k poklesu cen u secondhandů, ceny nájmů naopak rostly

15. září 2023 (18:00) - Regiony - Nájmy - Secondhandy

Nabídka secondhandových bytů klesla na úroveň 14 762 bytů. Největšími trhy jsou Středočeský a Ústecký kraj – oba aktuálně nabízejí přes 2 000 starších bytů.

Ústecký kraj má zároveň největší cenový rozdíl mezi starými byty a novostavbami. Rozdíl je dán zejména tím, že v kraji se novostavby skládají zejména z rekreačních objektů v Krušných horách.

Nabídka dostupných secondhandových bytů v regionech ČR (2Q 2023)

Nabídka na nájemním trhu klesla o 1 047 bytů. Nejvíce bytů se aktuálně nabízí v Jihomoravském a Moravskoslezském kraji. První z krajů má nejdražší nájmy, ten druhý zase jedny z nejlevnějších. Pod 200 korun za metr čtvereční se byty nabízejí i na Ústecku a v Karlovarském kraji.

Nabídka dostupných dlouhodobých nájmů v regionech ČR (2Q 2023)

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!