Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Online
rezervace

Blog

Datová
platforma

#671 Nabídce nových bytů ve 2Q i nadále dominuje Praha 9

18. září 2023 (17:00) - Praha - Nové byty

Rozdělení nabídky dle lokalit zůstává dlouhodobě velmi podobné – dominuje Praha 9, kde se koncentruje velké množství brownfieldů, vyplývá se společné analýzy společností Trigema, Central Group a Skanska Reality. Následuje Praha 5 a Praha 4, kde se aktuálně nabízí okolo 1 000 dostupných nových bytů. Cenový rozdíl mezi těmito dvěma lokalitami je více nežn patrný a činí přes 1 milion korun u průměrně velkého bytu.

Nejméně bytů naopak nabízí Praha 1, kde se aktuálně nabízejí výhradně projekty rekonstrukcí historických budov.

Nabídka nových bytů v Praze (2Q 2023)

Nabídkovou dominanci si s sebou přenáší trh na Praze 9 také v cenové hladině, byty se zde nabízejí nejlevněji v celé Praze. Nejdražší byty jsou tradičně situované do centra hlavního města. Dalšími, tradičně cenově výraznými lokalitami je Praha 6 a Praha 7.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!