Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Online
rezervace

Blog

Datová
platforma

#672 Z hlediska prodejů je lídrem Praha 9, kde se za poslední kvartál prodalo 347 bytů

20. září 2023 (18:00) - Praha - Nové byty

Stejně jako u nabídky, tak i na straně poptávky dominuje ve 2. kvartálu opět trh na Praze 9 (347 prodaných jednotek). Dalšími mikroregiony, kde je silná poptávka po novém bydlení je stejně jako nabídkově silná Praha 4 (157 prodaných bytů) i Praha 5 (237 prodaných bytů). Vyplývá ze společné analýzy společností Trigema, Central Group a Skanska Reality.

Na Praze 9 se však byty prodávaly v průměru o 17 000 Kč/m2 levněji než v pátém městském obvodu. Cenová úroveň v Praze 4 se přibližuje Praze 9. V absolutní ceně bytu to znamená, že se na pětce prodávají až o 2,5 milonu korun dražší byty.

Prodej nových bytů v Praze (2Q 2023)

Naopak na Praze 1, kde jsou byty nejdražší, se neprodává ani 10 bytů.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!