Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Online
rezervace

Blog

Datová
platforma

#674 Nabídce i prodejům nových bytů v Praze dominují byty s dispozicí 2+kk

25. září 2023 (17:00) - Praha - Nové byty

Nabídce i prodejům dominují byty s dispozicí 2+kk. Dispozice 1+kk a 3+kk mají v nabídce obdobný podíl jedné čtvrtiny trhu,v prodejích jsou více zastoupeny byty 2+kk (42 % poptávky) a 1+kk (29 % poptávky).

Nejdražší jsou v obou kategoriích byty 1+kk, a dále pak jednotky 4+kk a větší, které typicky disponují vysokým standardem a velkými balkóny či terasami. Byty 2+kk a 3+kk jsou prodávané i nabízené za velmi podobné ceny za metr čtvereční.

Charakteristika dostupných nových bytů v Praze dle dispozic ve 2Q 2023

I přes výrazný nárůst prodejů se struktura bytů proporčně nemění, 71 % prodaných bytů má dispozici 1+kk či 2+kk, což značí, že se kupující aktuálně orientují na menší byty, zatímco rodinné byty 3+kk a větší se prodávají méně.

Pomineme-li objemově zanedbatelný segment bytů 5+kk, zdaleka nejdražší jsou byty 1+kk.

Charakteristika prodaných nových bytů v Praze dle dispozic ve 2Q 2023

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!