Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Online
rezervace

Blog

Datová
platforma

#676 Celková plocha prodaných bytů mezikvártálně vzrostla o více než 50 %

29. září 2023 (16:00) - Praha - Nové byty

Ve 2. čtvrtletí roku 2023 činila celková plocha prodaných bytů 61 488 m2. Nárůst počtu prodaných ploch je oproti minulému kvartálu 53,6 %. Jde o totožnou hodnotu jako nárůst počtu prodaných bytů. Znamená to téměř stejnou strukturu prodejů.

Kvartální vývoj prodeje nových bytu v Praze 2019-2023 (ks vs. m2)

Nově uváděný ukazatel interpretuje vývoj pražské poptávky 2019–2023 ve dvou kvantitativních pohledech: počet prodaných kusů bytů versus množství prodaných metrů.

Ukazatel lze také pojmenovat jako průměrnou výměru prodaného bytu, ta již dvě sledované období za sebou činí necelých 61,5 m2.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!