Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#677 Ceny nových nabídek jsou poprvé od roku 2019 pod celkovým průměrem

2. října 2023 (16:00) - Praha - Nové byty

Podle společné analýzy společností Trigema, Skanska Reality a Central Group došlo u nabídkových cen nových projektů ve 2Q 2023 (tedy u bytů, které byly uvedeny na trh právě ve 2Q 2023) k mezikvartálnímu poklesu o 14 %. Je ale třeba podotknout, že tento ukazatel silně závisí na lokalitě a standardu projektů, které na trh v daném období přichází.

Vývoj průměrné ceny za m<sup>2</sup> nově zahajovaných prodejů v Praze 2017–2023

Ceny nových nabídek jsou poprvé od roku 2019 pod celkovým průměrem, a to v průměru o více než 20 000 Kč. Za poklesem ceny nových nabídek stojí vstup levnějších projektů na trh, nejedná se o důsledek všeobecnějšího zlevňování developerských projektů.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!