Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
novinky

Realitní
fakta

Realitní
analýzy

Slovník
pojmů

Odhad
ceny

Datová
platforma

Přihlášení do uživatelského profilu Flat Zone

Uživatelský profil pro správu Flat Zone

Flat Zone se vám stane věrným real přítelem
a bude vždy k dispozici při poskytování
nejkomplexnějších informací o českém realitním trhu.

Zaregistrujte se

Heslo musí obsahovat nejméně 8 znaků a alespoň jedno malé písmeno, jedno velké písmeno a jednu číslici.

Přihlášením k účtu vyjadřujete souhlas se Zásadami pro ochranu osobních údajů a Podmínkami použití společnosti FLAT ZONE s.r.o.

Už máte svůj uživatelský profil?

FUNKCI HLÍDACÍHO PSA NYNÍ VYVÍJÍME,
CHCETE ZNÁT PŘESNÝ TERMÍN SPUŠTĚNÍ?

Přihlašte se k odběru
našeho newsletteru

Podmínky zpracování dat podle GDPR a reklamní obchodní sdělení.

Zanechte nám vzkaz

 
 

#58 Nájmy meziročně zdražily o více než 17 procent

1. prosince 2018 (00:00)

Nabízené byty určené k dlouhodobému nájmu podstatně zdražily, jejich zásoba je relativně stabilní. Meziročně to bylo více než o 17 procent.

Nabídka a průměrné ceny za m2 dostupných bytů k dlouhodobému nájmu v Praze 2016-2018

Až do poloviny loňského roku se průměrné ceny za nájemní bydlení pravidelně pohybovaly do úrovně 300 korun na m2. V dalším období však tento nájem začal postupně zdražovat. Tento trend nebyl na první pohled zcela jednoznačný, protože například ve čtvrtém kvartálu roku 2017 sice tato cena dosáhla 330 korun na m2, následně ale klesla na 320, resp. 315 korun na m2, aby ve třetím čtvrtletí roku 2018 povyskočila hned na 345 korun na m2. Tento vývoj je obdobný nejen v případě jednotkových, ale samozřejmě i absolutních cen. Průměrný nájem činil na konci roku částky 23 881 korun, poté ale klesnul na 21 845 a 20 710 korun. Ve třetím čtvrtletí 2018 se pak zvýšil na 26 075 korun.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!