Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#59 Nabídka krátkodobých pronájmů přes Airbnb přes 10000 bytů

1. ledna 2019 (00:00)

Nabídka bytů v rámci služby Airbnb se stále drží okolo 10 000 bytů (3Q 2018).

Poptávka po krátkodobých pronájmech, tedy těch, které trvají maximálně rok, v Praze roste. Za celý tento rok by tak mohlo být pronajato až téměř 50 000 bytů. Okolo poloviny z těchto bytů se pronajímá na maximálně 1 až 3 měsíce. Více než polovina z nich je v Praze 1 a Praze 2. Pro pronajímatele je často o hodně výhodnější poskytovat své služby jako krátkodobý pronájem i proto, že průměrné sazby za takové ubytování se pohybují na mnohem vyšší úrovni, než je tomu u standardního typu pronájmu. Z pohledu celkové finanční výhodnosti jsou krátkodobé pronájmy zhruba 2krát až 3krát výnosnější.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!