Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#60 V regionech se ve 3Q prodalo 1040 bytů

1. ledna 2019 (00:00)

Letní měsíce poznamenaly regionální trhy podobně jako trh pražský. V průběhu 3Q 2018 se v krajích prodalo 1 040 bytů.

Prodeje nových bytů v regionech ČR 3Q 2018

V regionech Česka se podle analýzy Trigemy prodalo ve třetím čtvrtletí jen 1040 nových bytů. Aktuálně se nyní nejvíce nových bytů prodalo na Plzeňsku. Relativně dobře se bytovému trhu daří také na Pardubicku, který byl místem, kde došlo k posílení prodejů. V tomto případě téměř o dvojnásobek. Ostatní kraje zaznamenaly naopak siný pokles.

Regionální trhy jsou pravděpodobně na jakékoliv tržní změny o mnoho citlivější, než je tomu v metropoli. V tuto chvíli lze navíc říci, že se letos v regionech prodá menší počet bytů, než tomu bylo vloni, kdy své zájemce na trhu našlo hned 6 100 jednotek. To bylo za uplynulých dvanáct měsíců o 600 více než v hlavním městě.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!