Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#61 V regionech ve 3Q 2018 poklesla nabídka nových bytů

1. ledna 2019 (00:00)

V regionech ČR také došlo ve 3Q 2018 k mezikvartálnímu mírnějšímu poklesu nabídky dostupných bytů (meziročně nabídka narostla).

Nabídka dostupných bytů v regionech ČR 3Q 2018

Nabídka se v regionech mezikvartálně snížila o 360 jednotek. V polovině letošního roku to bylo totiž 5810 bytů. V té souvislosti je však třeba také dodat, že v roce 2017 bylo ve stejném období v nabídce bytů ještě méně, a to 5 130. Vloni v polovině roku se pak jednalo o 5 590 jednotek. V prvním čtvrtletí minulého bylo v nabídkách dokonce jen 4670 jednotek. Z vývoje je zřejmé, že počet nabízených bytů osciluje v posledních dvou letech mezi 4700 až 5800 byty.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!