Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#62 Investičních nových bytů se v Praze prodává až 40 %

1. ledna 2019 (00:00)

Podíl prodaných nových bytů, které si lidé kupují jako investici, v roce 2018 podle mnoha developerů dosáhl až 40 procent.

Podle předsedy představenstva společnosti Trigema Marcela Sourala se podíl bytů na investici pohybuje okolo 40 procent. „Do budoucna se může zvyšovat, pokud by se nepodařilo nabídku včas doplňovat a dále navyšovat. Jen na pražském trhu s novými byty je třeba, aby nabídka vzrostla téměř o polovinu,“ uvedl Soural. Podle jiných developerů se to týká především menší bytů s dobrou dostupností do centra města. Zájem o takové nemovitosti má hlavně střední třída, která chtěla vloni ještě využít výhodnějších hypoték. Část zájemců podle vyjádření developerů takové bydlení pořizuje zejména pro své děti, když se osamostatní. Dříve byli mezi těmito zájemci výrazněji zastoupeni i cizinci, v poslední době jsou to však spíše Češi.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!