Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

#63 5 Největších trhů s novými byty v regionech tvoří 80 % nabídky

1. ledna 2019 (00:00)

Největší nabídka dostupných bytů je v krajích Středočeském, Jihomoravském, Plzeňském a Olomouckém a nově i Pardubickém, kde je dohromady 80 % regionální nabídky (3Q 2018).

Nabídka dostupných nových bytů v regionech ČR 3Q 2018

Dlouhodobě nejsilnějšími regiony z pohledu nové výstavby jsou Jihomoravský a Středočeský kraj. V Jihomoravském to bylo tentokrát 1300, ve Středočeském 1270 jednotek. Od loňska k nim navíc přibylo Plzeňsko, kde bylo tentokrát 430 nabízených bytů. V posledních čtvrtletích se čím dál více rozvíjí rovněž trh v Olomouckém a Pardubickém kraji. Na Olomoucku bylo nyní v nabídce 885, na Pardubicku 460 jednotek. Ostatní regiony lze charakterizovat jako málo rozvinuté. Nabídka i poptávka v nich jsou slabé. Zatím není zřejmé, že by se ekonomický rozvoj v Česku podepsal kromě Prahy, Brna, sousedících krajů, Plzeňska, Olomoucka a případně i Pardubického a možná i Jihočeského kraje na výraznějším rozhýbání místních trhů s bydlením. Nabídka i prodeje nových bytů jsou tam vesměs mizivé.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!