Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
analýzy

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

#64 Průměrná cena nových bytů v regionech vzrostla meziročně o 11,4 %

1. ledna 2019 (00:00)

Průměrná cena dostupných nových bytů v regionech ve 3Q 2018 je 54 658 Kč s DPH/m2 (+ 4,8 % oproti 2Q 2018). Meziroční nárůst 11,4 % je způsoben nárůstem cen v největších regionech.

Nabídka a průměrné ceny za m2 dostupných bytů v regionech ČR 3Q 2018

Lidé hledají nové bydlení především tam, kde je dostatek nových pracovních příležitostí. To možná ostatní oblasti státu v příliš velké míře nenabízí. Vysoká průměrná nabídková cena je proto zejména tam, kde je po bydlení vyšší poptávka, tedy aktuálně v Jihomoravském (65 373 korun na m2) a Středočeském kraji (58 769 korun na m2). Okolo hranice 50 000 korun na m2 je také například kraj Plzeňský, Olomoucký, Liberecký a Karlovarský. Možná jistým překvapením působí vysoká průměrná cena v kraji Královehradeckém – důvodem budou nejspíše vysoké ceny horských apartmánů, které tak cenový průměr zvyšují.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!