Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#65 V regionech se ve 3Q 2018 prodalo o 37 % bytů méně než vloni

1. ledna 2019 (00:00)

V regionech ČR se za 3Q 2018 prodalo 1 040 nových bytů. Meziročně se jedná o 37 procentní pokles. Pokles je však způsoben rekordními čísly minulého roku.

Prodeje nových bytů v regionech ČR 3Q 2018

V regionech se prodalo o třetinu méně než v předchozím čtvrtletí. Meziročně se jedná dokonce o pokles ve výši necelých 40 %. Před rokem se totiž mimo Prahu prodalo hned 1652 nových bytů. Celý rok 2017 byl však z pohledu regionů rekordní. Zatímco v Praze se za toto období prodalo „pouze“ 5500 nových bytů, v regionech to bylo dohromady hned 6100 jednotek. Bylo to tak historicky jedno z mála období, kdy se mimo hlavní město prodalo více nových bytů než v samotné metropoli.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!