Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#66 Průměrná cena nových prodávaných bytů meziročně zvýšila o 6,5 procenta

1. ledna 2019 (00:00)

Průměrná cena prodaných bytů v regionech ve 3Q 2018 byla 51 153 Kč s DPH/m2. Oproti předchozímu roku se ceny zvýšily o 6,5 %.

Prodeje nových bytů v regionech ČR 3Q 2018

Ve třetím kvartálu nedošlo pouze k propadu prodejů, ale také ke snížení průměrné výše prodejní ceny, a to o 6,73 %. Zatímco ve druhé čtvrtletí činila 54 846 korun na m2, ve třetím čtvrtletí spadla na 51 153 korun na m2. Do vývoje cen se tak pravděpodobně promítlo očekávané zpřísnění přístupu k hypotékám, které začalo platit od 1. října. Nutno však zároveň dodat, že v roce 2017 činila ve třetím čtvrtletí tato cena výše 48 034 korun na m2. nad hranici 50 000 korun na m2 se dostala teprve ke konci roku 2017.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!