Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#68 Prodeje nových bytů v Praze klesají

1. února 2019 (00:00)

Počet prodaných bytů v Praze klesá. V loňském roce se zde prodalo 5 000 nových bytů, tedy o 500 méně než v tom předchozím.

Roční prodeje novch bytů v Praze 2007-2018

Zatímco vloni se prodalo v Praze 5 000 nových bytů, v roce 2017 to bylo 5 500 jednotek a v roce 2016 dokonce 6 650 nových bytů. Druhý kvartál byl vloni z hlediska prodejů nejsilnější, a to s 1 550 prodanými byty. Nejslabší období z hlediska prodejů bylo ve třetím kvartálu, během něhož se prodalo 1050 jednotek. Výsledek za minulý rok byl druhý nejhorší od roku 2012, kdy se prodalo pouze o 4589 bytů. Letos se podle odhadů společnosti Trigema může prodat dokonce jen okolo 4 800 jednotek.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!