Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#69 V regionech došlo v roce 2018 k propadu prodejů nových bytů o 1565 bytů

1. února 2019 (00:00)

Za loňský rok došlo v regionech Česka k ještě výraznějšímu propadu prodejů bytů než v Praze. A to hned o 1 565 jednotek.

Prodeje nových bytů v regionech ČR 2018

Citelný pokles prodejů nových bytů byl vloni vedle Prahy zaznamenán také v regionech, kde se podle analýzy Trigemy celkově prodalo pouze 4440 nových bytů. Velký podíl na tom má poslední čtvrtletí, kdy se jednalo jen o 685 jednotek. V roce 2017 přitom počet prodaných bytů v regionech převýšil počet jednotek realizovaný v hlavním městě, když dosáhnul úrovně 6 100 bytů a byl tak historicky rekordní. Nejvíce prodaných bytů bylo v posledním čtvrtletí loňského roku v Olomouckém, Středočeském a Plzeňském a Pardubickém kraji. Na druhé straně mizivé prodeje byly opět zaznamenány v severních Čechách, na severní Moravě a na Vysočině.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!