Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#72 Průměrná cena nabízených nových bytů vzrostla meziročně o pětinu

1. února 2019 (00:00)

Zájemce o nové bydlení stojí byt v Praze v průměru více než 101 tisíc Kč za m2. To je o pětinu více než před rokem.

Vývoj průměrné cen za m2 prodaných bytů v Praze 2013 - 2018

Zatímco na začátku roku 2015 se dal v Praze nový byt pořídit za zhruba 55 000 korun na m2, o 4 roky později je to téměř dvojnásobek. Na druhou stranu platí, že poptávka s nabídkou se nyní spíše už vyrovnala a nelze očekávat, že by v dalších měsících dramaticky rostla. Na současnou výši cen má vliv zejména prozatímní pomalé povolování nových projektů a rostoucí ceny stavebních prací a materiálů. Významně navíc zdražují samotné pozemky, na nichž mají budoucí bytové projekty vyrůst. Praha se však o budoucí zájemce o nové bydlení bát spíše nemusí. Pro mnoho z nich zůstává stále atraktivní.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!