Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#73 Nabídka nových bytů v Praze je stále velmi nedostatečná

1. února 2019 (00:00)

Nabídka nových bytů v Praze je stále velmi nedostatečná, i když došlo ke konci minulého roku k jejímu navýšení.

Vývoj nabídky dostupných nových bytů v Praze 2011 - 2018

V průběhu minulého roku se nabídka volných bytů postupně navyšovala a ke konci prosince dosáhla k hranici 5400 volných jednotek. To je na jedné straně téměř o polovinu více než ve stejném období před rokem, kdy trh evidoval pouze 3 650 nabízených bytů, zároveň ale stále pod úrovní, která by zájemce dostatečně uspokojila. Podle vyjádření řady developerů by bylo třeba, aby se nabídka vyšplhala alespoň na hranici 8 až 10 tisíc nových bytů. Nejvyšší evidovaná nabídka byla v polovině roku 2015, kdy zahrnovala hned okolo 7 000 bytů.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!