Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#74 V regionech ČR je cena nových prodaných bytů proti Praze poloviční

1. února 2019 (00:00)

V regionech Česka je cena prodaného bytu oproti tomu pražskému v průměru poloviční. Nejvyšší je přitom v Jihomoravském kraji.

Cena za nové bydlení v posledním kvartálu minulého roku dosáhla úrovně 53 570 korun na m2. Vyšší než tento průměr byla především v Jihomoravském kraji, kde byla na úrovni téměř 65 000 korun na m2. Ve středních Čechách pak přesahovala 56 000 korun na m2 a v Jihočeském kraji byla na téměř 55 000 korunách za m2.

Pod průměrem je třeba Plzeňský kraj (50 399 korun na m2), Královehradecký (50 910 korun na m2) či Olomoucký (48 473 korun na m2). Ještě nižší ceny jsou tam, kde je poptávka po novém bydlení z celorepublikového pohledu zcela marginální. To se týká zejména Ústeckého a Moravskoslezského kraje. Nízké ceny jsou ale také například na Vysočině.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!