Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#76 V Praze se nejvíce nové byty prodávají na Praze 5, 9, 10

1. února 2019 (00:00) - Statistiky - Praha - Developeři - Nové byty

Prodejům v hlavním městě vládne pátá, devátá a desátá městská část. Prodala se zde za loňský rok více než polovina všech pražských bytů.

Prodeje nových bytů v Praze dle lokalit 2018

Nejvíce nových bytů za celý minulý rok se prodalo v Praze 5 (23 %), Praze 9 (20 %) a Praze 10 (17 %). Vedle těchto tří městských částí se prodejům relativně dařilo také ve čtvrté městské části. V každé z ostatních oblastí nepřevyšovaly prodeje hranici 10 procent. Nejméně bytů se za celý rok prodalo v Praze 6, a to pouze 2 % z celkového prodeje. Jen o málo více pak připadlo na samotné centrum, tedy Prahu 1 a Prahu 2. Hlavním důvodem bývá v těchto lokalitách nedostatek jakýchkoliv volných ploch, které by mohly sloužit nové výstavbě.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!