Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#78 V Praze je 40 % prodávaných nových bytů jejiž cena je vyšší než 100 tisíc za metr

1. února 2019 (00:00) - Statistiky - Praha - Developeři - Nové byty

Prodaných bytů, jejichž cena v Praze převyšuje hranici 100 000 korun na m2, bylo ke konci minulého roku již okolo 40 %.

Jedním z hlavních důvodů, proč cena za prodaný byt již ze 40 % převyšuje hranici 100 000 korun na m2, je to, že se do nabídek dostávají postupně byty vyšších cenových kategorií, což do určité míry poptávka akceptuje. Mezikvartálně tak došlo k posílení tohoto segmentu o téměř 15 %! Na druhé straně bytů pod cenou 80 000 korun za m2 je již pouze pětina. V předchozím kvartálu to přitom ještě bylo zhruba 30 procent. Z výše uvedeného proto také vyplývá, že mírně posílil segment bytů, které se prodaly za 80 až 100 000 korun na m2. Zatímco ve třetím čtvrtletí se jednalo o 34 procent, na konci roku to už bylo necelých 40 %.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!